SEO optimalizácia web stránok

SEO optimalizácia pre vyhľadávače s Professional SEO s.r.o.

 

SEO optimalizácia pre vyhľadávače
SEO optimalizácia pre vyhľadávače s Professional SEO s.r.o.

Kľúčové slová, na ktoré optimalizuje naša spoločnosť web stránky našich klientov dosahujú už niekoľko rokov dlhodobo popredné pozície. Konkurenčné firmy dokážu dosiahnuť popredné pozície len krátkodobo, alebo len prostredníctvom AdWords inzercií.

 

Sme jedna z mála spoločností, ktoré sa optimalizácii venujú už dlhé roky, takmer od samých počiatkov. Znamená to, že máme poznatky o starých aj nových metódach, preto sme schopní našim klientom poskytnúť najlepšie služby a zároveň pre nich zabezpečiť tie najlepšie Google umiestnenia! Tieto úspechy si môžeme pripísať vo väčšine prípadov!

 

Naše referencie sú zároveň našou vizitkou, aj preto nás vyhľadalo už viac ako 100 klientov.

Čo je SEO optimalizácia pre vyhľadávače?

 

Vaša webová stránka je neviditeľná? Váš internetová obchod nefunguje tak, ako by mal a návštevnosť je veľmi nízka?

 

Staňte sa jedným z TOP 10 pri vyhľadávaní  prostredníctvom Google zadaním takých kľúčových slov, ktoré sú špecifické pre produkt či službu ponúkanú Vašou firmou, a to vďaka optimalizácii pre vyhľadávače!

Ak nechcete ostať na chvoste obchodnej reťaze, ak chcete konkurenciu konečne nechať ďaleko za sebou, potrebujete dosiahnuť, aby Vaša webová stránka dosahovala popredné umiestnenia vo vyhľadávači Google! Je to nevyhnutné aj preto, lebo internet sa stal miestom, kde sa najčastejšie uzatvárajú obchody. Ak sa chce ktokoľvek dostať na prvé dve strany vyhľadávača Google.sk, nie je v tom žiadna prekážka. Je jedno, či ide o malú alebo strednú firmu, je jedno, o čom alebo odkiaľ webová stránka je. Vďaka optimalizácii prostredníctvom našej spoločnosti je to možné dlhodobo. Preto je naša klientela široká a ich optimalizované webové stránky sa umiestňujú na prvých 10 miestach vo vyhľadávači!

Optimalizácia webovej stránky je realizovaná na zákalde vopred dohodnutých pravidiel, vrátane dohodnutej ceny bez dodatočných poplatkov. Referencie od našich spokojných zákazníkov potvrdzujú našu úspešnosť. Patria medzi nich aj mnohé významné a silné spoločnosti. Naša mnohoročná prax v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače a využívania aktuálnych smerníc Google zabezpečuje, že prostredníctvom našej spoločnosti je možné dosiahnuť čo najlepšie umiestnenia. Vďaka úspešnosti našich metód sa za krátky čas môžete ocitnúť na popredných miestach vyhľadávača aj Vy, pretože prostredníctvom optimalizácie pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti rozšírime okruh Vašich klientov a zvýšime tým popularitu Vášho podnikania za relatívne krátky čas!

Optimalizujte s garanciou!

Optimalizácia pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti je najideálnejším riešením pre tých, ktorí potrebujú garanciu na optimalizáciu pre vyhľadávače, pretože pri nej je potrené platiť iba v prípade, že webová stránka dosiahne ozajstné úspechy, t.j. webová stránka dosiahne požadované umiestnenie.

Pri optimalizácii pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti sa s klientom podpisuje zmluva na jeden rok. Rok trvania zmluvy začína plynúť odo dňa jej podpísania. Pre zákazníka to znamená, že náš tím bude na webovej stránke pracovať hoci aj niekoľko mesiacov bezplatne, až kým sa nedosiahne požadované umiestnenie, za ktoré už bude treba zaplatiť. Pre zákazníkov to znamená záruku, že za naše služby zaplatí iba v prípade, ak optimalizácia pre vyhľadávače dosiahla požadovaný úspech.

Čo Vám dokážeme poskytnúť:

Priebežné zlepšovanie umiestnenia vo vyhľadávačoch:

Ako vieme úspešnosť optimalizácie pre vyhľadávače garantovať?

Pretože má naša spoločnosť mnohoročné medzinárodné skúsenosti, a disponujeme silnými doménami, z ktorých zákazníci priebežne dostávajú externé odkazy, pre našich klientov to znamená neustále dosahovanie popredných pozícií vo vyhľadávači Google. Optimalizácii webovej stránky predchádza príprava Vašej stránky na SEO, ktoré zahŕňa všetky potrebné analýzy a nastavenia.

Garancia 100% spokojnosti

Za naše služby budete musieť zaplatiť iba vtedy, ak Vaša webová stránka skutočne dosiahne vytýčenú pozíciu!  Treba samozrejme rátať s tým, že ani my nie sme schopní urobiť zázraky za jednu noc. Aby Vaša webová stránka dosiahla požadované umiestnenie, vyžaduje to dôkladnú prácu a samozrejme čas – aj niekoľko týždňov. Počas tohto obdobia budú naši pracovníci s Vami v pravidelnom kontakte a Vy môžete sledovať ich prácu a dosahované výsledky, a tiež klásť im otázky.

Rovnako ako naša spoločnosť, aj naši zamestnanci považujú im zverené stránky za vlastné, a tak s nimi aj zaobchádzajú.

Umiestnenia nám zverených stránok pravidelne kontrolujeme, a v prípade potreby odporúčame rozšírenie ich obsahov alebo vytvorenie podstránok. Vaše webové stránky sú naše webové stránky, preto sa o ne aj patrične staráme.

Google optimalizácia pre vyhľadávače je Vašim riešením, Vašou záchranou, ak chcete podporiť úspešnosť Vášho podnikania a rozšíriť okruh svojej klientely. Zabezpečí Vám viditeľnosť na internete, vo vyhľadávači, čo je základom k tomu, aby sa Vaše podnikanie mohlo naplno rozbehnúť, a aby sa Vaše produkty dostali ku konečnému užívateľovi.