SEO poradenstvo bezplatne

Optimalizácia pre vyhľadávače a online marketing

 

SEO poradenstvo bezplatne
Poradíme Vám!

Hlavným zameraním našej spoločnosti je optimalizácia web stránok pre jednotlivé vyhľadávače a poradenstvo v oblasti SEO (optimalizácia pre vyhľadávače). Tieto služby poskytujeme pre fyzické aj právnické osoby. Naša spoločnosť má medzinárodný dosah. Pôsobíme nielen na Slovensku, ale i v Čechách a v Maďarsku. Dlhoročné skúsenosti v oblasti optimalizácie webov sú cenné, no rovnako dôležité je sledovanie aktuálnych zmien a ich následné aplikovanie. Individuálnu cenovú kalkuláciu Vám v prípade vyžiadania radi zašleme, ale k dispozícii je i všeobecný cenník balíkov našich služieb.

 

 

Je pre nás dôležité, aby ste boli informovaní o každom kroku a podieľali sa na rozhodovaní ohľadom vylepšení webu. Pokiaľ sa v tejto oblasti vôbec neorientujete, tak Vás radi povedieme a naučíme zopár trikov a tipov, ako správne pracovať nielen v oblasti optimalizácie, ale i v oblasti marketingu ako takého.

 

Optimalizácia je v podstate súčasťou marketingu. Mohli by sme si niečo napísať i o online marketingu, pretože v súčasnosti prežíva veľký boom. Nie je sa čo čudovať, pretože v súčasnosti trávime veľké množstvo vo virtuálnom prostredí. Či už hovoríme o nakupovaní, alebo o sociálnych sieťach. Je to fenomén dnešnej doby, ktorý sa vyvíja raketovou rýchlosťou.

 

Úžasné na tom je to, že v ešte pred pár rokmi ešte online marketing vôbec neexistoval a v súčasnosti v tomto svete jednoznačne vládne. Nazývame ho aj internetový marketing. Fascinujúce na tom je to, že sa veľmi vyrovnávajú šance malých podnikateľov a väčších spoločností. Aj malá spoločnosť, ktorá ani zďaleka nemá veľký rozpočet, dokáže účinne rozbehnúť reklamnú kampaň, ktorá bude mať obrovský dosah na cieľových užívateľov.

 

online marketing
internet marketing

Veľmi dôležité je plánovanie a určenie si správnej marketingovej stratégie. Stratégiu si môžeme predstaviť ako určitú postupnosť jednotlivých krokov, pri ktorej je dôležité nielen ich poradie, ale i správne načasovanie. Zahŕňa spôsoby, ktoré šíria informácie rôzneho druhu a rôznymi spôsobmi. Najpoužívanejšie druhy online marketingu sú určite e-mail marketing, marketing na sociálnych sieťach, mobilný, obsahový – content marketing, marketing prostredníctvom banerov, SEM (Search Engine Marketing – marketing pre vyhľadávače). 

 

 

 

 

Asi najpoužívanejšou formou je určite e-mail marketing. Vytvorením takejto siete, ktorá kopíruje a zároveň nahrádza klasickú papierovú poštu, sme dostali neobmedzené možnosti spojiť sa s kýmkoľvek na svete a to veľmi rýchlo. Netrvalo dlho a veľmi skoro po zavedení e-mailov bol odoslaný prvý reklamný mail. Odohralo sa to niekedy v 70-tych rokoch minulého storočia. Zaujímavé je, že aj napriek obrovskému pokroku v tejto oblasti, e-mail sa stále využíva a je nezastupiteľný. Zmenila sa jeho forma a tiež prešiel svojim vývojom. Citlivo a vkusne cielený e-mail marketing dokáže zaujať veľké množstvo ľudí. Pritom sa dokážete zamerať na konkrétne cieľové skupiny ľudí. To je veľkou výhodou pri plánovaní stratégie marketingu.

 

O sociálnych sieťach by sme si toho mohli napísať naozaj veľa, existuje veľké množstvo spôsobov ako by sme mohli zaujať potencionálnych zákazníkov. Využívajú ho predovšetkým začínajúci podnikatelia, pretože si nevyžaduje veľké vstupné investície, výnimkou však nie sú ani veľké nadnárodné spoločnosti. Veľmi dobre si uvedomujú silu tejto masy. Mnoho ľudí si dokáže slušne zarobiť prostredníctvom týchto sietí a práve influenceri sú dobrým prostriedkom pri reklamných kampaniach. Influencer je človek, ktorý má slušnú základňu sledovateľov a tým pádom ovplyvňuje verejnú mienku. No proste ideálny nástroj na šírenie informácií.

 

sociálne siete
social media

Mobilný marketing sa v súčasnosti považuje za budúcnosť a všetko smeruje k tomu, že práve mobilné zariadenia zaplavia tento trh a stanú sa absolútnou jednotkou na trhu. Ľudia uprednostňujú rýchle možnosti a tie im umožňujú mobilné zariadenia. Každá stránka by mala mať aj verziu pre mobilné zariadenia. Inak zostane na chvoste a je veľmi ťažké sa opäť dostať medzi jednotky.

 

 

 

Čo sa týka content marketingu, tak určite nejde o nové odvetvie. Písalo sa už v dávnych dobách a tento spôsob sa využíval na šírenie informácií už oddávna. Ide o uverejňovanie článkov, ktoré majú rôzny charakter a venujú sa najrôznejším témam. V týchto článkoch sa stretnete s prelinkovaním na iné stránky, ktoré súvisia s obsahom článku a poskytujú priamy kontakt návštevníkov s webovou stránkou. Článok má zväčša odborný charakter a je uverejňovaný na rôznych blogoch. Čím viac idete v texte do hĺbky a zahrniete do obsahu i novinky a rôzne trendy, tým je text hodnotnejší a lepšie ohodnotený. Následne je lepšie ohodnotená i webová stránka a dosahuje lepšie pozície, čo privedie väčší počet návštevníkov.

 

Banerový marketing sa využíval skôr v minulosti, išlo o pomerne nákladnú formu, ktorá mala v danej dobe celkom úspešný dopad na cieľovú skupinu.  V súčasnosti sa veľmi nevyužíva a skôr sa uprednostňujú iné modernejšie a rýchlejšie formy, ktoré si nevyžadujú toľko nákladov.

 

SEM
Search Engine Marketing

SEM marketing je v súčasnosti veľmi obľúbenou formou. Ide o platenú reklamu, z ktorých najznámejšou a pravdepodobne i najpoužívanejšou je reklama prostredníctvom Google Adwords. Môžeme povedať, že ide o moderný spôsob inzerovania. Predplatíte si reklamu, ktorá sa objavuje ako súčasť výsledkov vo vyhľadávači, má označenie reklama.

 

 

V krátkosti sme si popísali aspoň najbežnejšie formy marketingu, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené a používané. Mnohé z nich si vyžadujú odborné znalosti a to, aby sme sledovali nové trendy. Často však stačí trochu kreativity a môžu sa do toho pustiť aj úplní začiatočníci. Môžeme Vám dať tipy z rôznych oblastí a nasmerovať Vás správnym smerom, aby ste sa aj Vy mohli do toho pustiť. 

 

SEO poradenstvo bezplatne 

 

Proces optimalizácie pre vyhľadávače si vyžaduje podrobné analyzovanie momentálneho stavu webu a stanovenie účinnej stratégie, ktorá pomôže stránke napredovať. Konkurencia je silná a každým dňom narastá, preto by ste už nemali čakať a zakročiť. V procese optimalizácie je dôležité, aby bola práca na webe odvádzaná priebežne a aby sa sledovali všetky aktuálne trendy, ktoré sa práve v tejto oblasti často menia.

 

optimalizácia
čas sú peniaze

Web by mal byť optimalizovaný nielen pre vyhľadávače, respektíve pre podmienky, ktoré stanovujú pri hodnotení stránok, ale i pre návštevníkov. Spokojnosť návštevníkov a dobré hodnotenie webu idú ruka v ruke s úspechom. V prípade uzatvorenia zmluvy o poskytovaní služieb optimalizácie webovej stránky Vám poskytneme SEO poradenstvo bezplatne.

 

 

 

Mnoho majiteľov webov nesústredí svoju pozornosť na SEO a následne dochádza k tomu, že stránka nemá žiadnu návštevnosť a môže rýchlo dôjsť k jej zániku. Ak ste majiteľom e-shopu, či webu, ktorý má iný zámer, bez návštevnosti stráca akákoľvek činnosť význam. Ako však upútať pozornosť návštevníka, keď súčasný svet je zahltený reklamou na každom kroku. Ľudia sú presýtení a osloviť ich, je čoraz náročnejšie. Stavte na kvalitu.

 

Kvalita nikdy nesklame a pokiaľ budete mať funkčný web, ktorý ponúka kvalitné produkty, tak sa úspech dostaví.  Pokiaľ ste sa s optimalizáciou ešte nestretli a je to pre Vás úplne cudzí pojem, tak Vám naše rady dokážu veľmi pomôcť. Využite poradenstvo bezplatne a postupne sa dokážete zorientovať v tejto oblasti aj sami. 

 

SEO poradenstvo zahŕňa:

 

  • pred samotnou optimalizáciou pre vyhľadávače je nevyhnutné vykonať analýzu web stránky, práve tá nám ukáže, kde je problém a čo s ním vieme spraviť. Analyzuje sa samotný web a definujú sa kľúčové slová k hlavnej stránke i jednotlivým podstránkam,
  • analýza pomôže poukázať na možné nedostatky stránky a zmapovať jej odkazový profil, konkrétne problémy majú konkrétne riešenia,
  • dôležitá je komunikácia, vysvetlenie a usmernenie, ktorým smerom by sa mala webová stránka pri jej optimalizácii pohnúť, dôležitá je samozrejme i Vaša predstava, ale musí sa zohľadniť i pohľad potencionálneho návštevníka a tiež to, že chceme zlepšiť hodnotenie webu, jeho súčasnú pozíciu, ale i návštevnosť,
  • poradenstvo zahŕňa prezentáciu návrhov, postupne sa naplánujú jednotlivé kroky na odstránenie nedostatkov a chýb Vašej webovej stránky,
  • dôležité je na stránke pracovať systematicky a sústavne, zlepšovať ju, kvalita sa postupne odzrkadlí na pozícii samotného webu, ale i v tomto Vám radi poradíme a pomôžeme. 

 

Prostredníctvom analýzy webovej stránky a aplikovaní výsledkov získaných z nej, je možné dosiahnuť viditeľné zlepšenie umiestnenia daného webu, čo je cieľom každého majiteľa stránky. Nečakajte a získajte lepšie pozície už dnes, pretože konkurencia nečaká a na rozdiel od Vás usilovne pracuje na vylepšení svojho webu. 

 

Napíšte nám a my Vám radi poradíme!

 

Kontaktujte nás a získajte ďalšie zaujímavé informácie o našich službách!