SEO optimalizácia webu

SEO optimalizácia pre vyhľadávače s Professional SEO s.r.o.

 

SEO optimalizácia pre vyhľadávače
search engine optimization

Kľúčové slová, na ktoré optimalizuje naša spoločnosť web stránky našich klientov, dosahujú už niekoľko rokov dlhodobo popredné pozície. Konkurenčné firmy dokážu dosiahnuť popredné pozície len krátkodobo, alebo len prostredníctvom AdWords inzercií. Čo je jedna z možností ako vylepšiť pozíciu webu, ale nie jediná.

 

 

 

Optimalizovanie stránok je veľmi zaujímavou alternatívou a dokáže skvalitniť webovú stránku, vylepšiť jej status vo všeobecnom hodnotení a následne ju vystreliť na prvé pozície vo vyhľadávačoch. Sme jedna z mála spoločností, ktorých hlavnou činnosťou je Professional SEO optimalizácia pre vyhľadávače a venujú sa jej už dlhé roky. Môžeme povedať, že takmer od jej samých počiatkov. Znamená to, že máme poznatky o starých, aj nových metódach, preto sme schopní našim klientom poskytnúť najlepšie služby a zároveň pre nich zabezpečiť tie najlepšie Google umiestnenia!

 

Tieto úspechy si môže naša SEO agentúra pripísať vo väčšine prípadov! Staňte sa našimi klientmi a získajte prvé pozície pre webové stránky. Zvýšite si návštevnosť stránky a kvalitu webu, aby bolo jeho hodnotenie výborné. Je pre nás dôležitá vzájomná komunikácia a ústretovosť, pretože optimalizovanie stránky je dlhodobá záležitosť. Vzájomná spolupráca je nevyhnutnosťou, pretože vylepšenie webu by malo zohľadňovať aj požiadavky majiteľa stránky. 

 

Naše referencie sú zároveň našou vizitkou, aj preto nás vyhľadalo už viac ako 100 klientov.

 

Čo je to SEO?

 

Vaša webová stránka je neviditeľná? Váš internetový obchod nefunguje tak, ako by mal a návštevnosť je veľmi nízka? Chcete to zmeniť, no neviete ako?! Vieme Vám pomôcť, aby ste sa už nemuseli zaoberať týmito problémami a mohli sa sústrediť na svoj biznis, pretože funkčný web prinesie množstvo nových zákazníkov. Ak im poskytnete kvalitné produkty a výborné služby, tak si získate kladné recenzie a odporúčania od nich. Je to ďalšia možnosť, ako získať nových zákazníkov, či návštevníkov. 

 

Čo je SEO?
SEO audit

Staňte sa jedným z TOP 10 pri vyhľadávaní  prostredníctvom Google zadaním takých kľúčových slov, ktoré sú špecifické pre produkt, či službu ponúkanú Vašou firmou, a to vďaka optimalizácii pre vyhľadávače! Výber správnych kľúčových slov je základom pre úspešný web. Musia nadväzovať na obsah webu a logicky s ním súvisieť. Môžeme siahnuť po kľúčových slovách, ktoré sú často používané, no tu je riziko, že budeme musieť čeliť vysokej konkurencii. Tu je oveľa náročnejšie dosiahnuť lepšie pozície.

 

Nie je to však nemožné, chce to však dlhší čas a pritom neustále pracovať na webe samotnom. Kľúčové slovo však musí byť dostatočne vyhľadávané, aby sme si zabezpečili dostatočnú základňu potencionálnych návštevníkov. Pomôžeme Vám vybrať tie najvhodnejšie kľúčové slová a následne môžeme vykonať podrobnú analýzu webovej stránky. 

 

Zadefinovaním kľúčových slov získate stabilné základy pre samotnú optimalizáciu webovej stránky. A ako vieme, tak bez kvalitných základov by to nemalo žiadny význam. Mohli by sme sa inšpirovať i množstvom reklám, ktoré nás obklopujú všade okolo. Sú presne cielené na určitú skupinu ľudí a pracujú nielen s ich vedomím, ale i podvedomím. Práve z tejto oblasti sa viete veľa naučiť a aplikovať i do obsahu webovej stránky.

 

Proces SEO „optimalizácia pre vyhľadávače“ je potrebné nastavovať.

 

Ak nechcete ostať na chvoste obchodnej reťaze, ak chcete konkurenciu konečne nechať ďaleko za sebou, potrebujete dosiahnuť, aby Vaša webová stránka dosahovala popredné umiestnenia vo vyhľadávači Google! Je to nevyhnutné aj preto, lebo internet sa stal miestom, kde sa najčastejšie uzatvárajú obchody. Ak sa chce ktokoľvek dostať na prvé dve strany vyhľadávača Google.sk, nie je v tom žiadna prekážka. Je jedno, či ide o malú alebo strednú firmu, je jedno, o čom alebo odkiaľ webová stránka je. Vďaka optimalizácii prostredníctvom našej spoločnosti je to možné dlhodobo. Preto je naša klientela široká a ich optimalizované webové stránky sa umiestňujú na prvých 10 miestach vo vyhľadávači! V tomto prostredí musíte byť priebojní a mať jasne stanovené ciele, aby ste boli konkurencieschopní. Potenciál pre návštevnosť webu získate lepším umiestnením, no dôležité je popracovať i na samotnom webe.

 

pozície web stránok
hodnotenie stránky

Ak už návštevníka dostanete na svoju stránku, mal by tu nejaký čas stráviť. Má to vplyv na celkové hodnotenie stránky a tým pádom i na pozície. Návštevníci majú radi prehľadné a štruktúrou jednoduché stránky, v ktorých sa ľahko orientujú. Na to, aby ste tento stav dosiahli, potrebujete vedieť, kto na webovú stránku chodí. Teda analýza sa týka i návštevníkov webu. Čím viete o návštevníkoch viac informácií, tým máte lepšiu základňu informácií, s ktorými viete pracovať.

 

 

Malo by Vás zaujímať koľko majú rokov, ich pohlavie, či ide o slobodných, či zadaných ľudí, či majú deti, aké majú záľuby a zamestnanie, ako bývajú, čím sa vozia, čo ich zaujíma na stránke samotnej a tak ďalej. Pomocou týchto informácií si viete zostaviť jednoduchú schému, ktorá bude zostavená presne podľa požiadaviek návštevníkov. 

 

SEO optimalizácia cena

Optimalizácia pre vyhľadávače je realizovaná na základe vopred dohodnutých pravidiel, vrátane dohodnutej ceny bez dodatočných poplatkov. Funguje to na základe balíkov služieb, ktoré ušijeme priamo na mieru každému klientovi. Referencie od našich spokojných zákazníkov potvrdzujú našu úspešnosť. Patria medzi nich aj mnohé významné a silné spoločnosti. Naša mnohoročná prax v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače a využívania aktuálnych smerníc Google zabezpečuje, že prostredníctvom našej spoločnosti je možné dosiahnuť čo najlepšie umiestnenia. Vďaka úspešnosti našich metód sa za krátky čas môžete ocitnúť na popredných miestach vyhľadávača aj Vy, pretože prostredníctvom optimalizácie pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti rozšírime okruh Vašich klientov a zvýšime tým popularitu Vášho podnikania za relatívne krátky čas!

 

Optimalizujte s garanciou!

garancia
garancia kvality

Optimalizovanie webovej stránky podľa miery úspešnosti je najideálnejším riešením pre tých, ktorí potrebujú garanciu na optimalizáciu pre vyhľadávače, pretože pri nej je potrebné platiť iba v prípade, že webová stránka dosiahne ozajstné úspechy, t.j. webová stránka dosiahne požadované umiestnenie. Pri optimalizácii pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti sa s klientom podpisuje zmluva na jeden rok. Rok trvania zmluvy začína plynúť odo dňa jej podpísania.

 

 

Pre zákazníka to znamená, že náš tím bude na webovej stránke pracovať hoci aj niekoľko mesiacov bezplatne, až kým sa nedosiahne požadované umiestnenie, za ktoré už bude treba zaplatiť. Pre zákazníkov to znamená záruku, že za naše služby zaplatí iba v prípade, ak sme pre web dosiahli požadovaný úspech.

 

Čo Vám dokážeme poskytnúť:

Priebežné zlepšovanie umiestnenia vo vyhľadávačoch:

 

Ako vieme úspešnosť optimalizácie pre vyhľadávače garantovať?

Pretože má naša spoločnosť mnohoročné medzinárodné skúsenosti, a disponujeme silnými doménami, z ktorých zákazníci priebežne dostávajú externé odkazy, pre našich klientov to znamená neustále dosahovanie popredných pozícií vo vyhľadávači Google. Optimalizácii webovej stránky predchádza príprava Vašej stránky na SEO, ktoré zahŕňa všetky potrebné analýzy a nastavenia.

 

Garancia 100% spokojnosti

positions
najlepšia pozícia

Vynaložíme všetko úsilie a prostriedky, aby webová stránka skutočne dosiahla vytýčenú pozíciu!  Treba samozrejme rátať s tým, že ani my nie sme schopní urobiť zázraky za jednu noc. Aby webová stránka dosiahla požadované umiestnenie, vyžaduje to dôkladnú, sústavnú a dlhodobú prácu a samozrejme čas. Ten závisí od počiatočnej analýzy, teda jej výsledkov. V akom stave sa web nachádza a čo je potrebné napraviť. Počas tohto obdobia budeme v kontakte a môžete sledovať prácu a dosahované výsledky. Je pre nás dôležitá komunikácia a vzájomná podpora. Do procesu by sa mal zakomponovať i pohľad a predstava klienta a následne spojiť danú predstavu s reálnymi faktami.

 

Rovnako ako naša spoločnosť, aj naši zamestnanci považujú im zverené stránky za vlastné, a tak s nimi aj zaobchádzajú. Zodpovednosť a spoľahlivosť sú pre nás samozrejmosťou, pracujeme s precíznosťou a vytyčujeme si reálne ciele. Je pre nás dôležité, aby sme ich vždy dosiahli a tak získali nielen dobrý pocit z práce, ale i kladné recenzie od našich klientov. 

 

Umiestnenia nám zverených stránok pravidelne kontrolujeme, a v prípade potreby odporúčame rozšírenie ich obsahov alebo vytvorenie podstránok. Vaše webové stránky sú naše webové stránky, preto sa o ne aj patrične staráme.

 

Google optimalizovanie pre vyhľadávače je riešením pre Vás. Záchranou a zároveň podporou, ak chcete mať úspešné podnikanie a rozšíriť okruh svojej klientely, oslovovať stále nových potencionálnych zákazníkov. Zabezpečí Vám viditeľnosť na internete, vo vyhľadávači, čo je základom toho, aby sa Vaše podnikanie mohlo naplno rozbehnúť, a aby sa konečne produkty dostali ku konečnému užívateľovi, o čo v podstate celý čas ide. Zvýšte návštevnosť, predaj a využite ponúkané možnosti!